+48 512 326 099 geodetadarlowo@gmail.com

O nas

Geodeta Darłowo Izabela Gola

O nas

Swoją działalność z dużym powodzeniem prowadzimy od 2014r. Usługi przez nas świadczone są na najwyższym poziomie dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze zarówno przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.
Wiedzę pogłębiamy częstymi szkoleniami z zakresu geodezji, nieruchomości oraz inżynieryjnych pomiarów specjalistycznych z wykorzystaniem dronów. Z odwagą oraz entuzjazmem korzystamy z nowości programowych oraz sprzętowych, nie boimy się wyzwań.

Współpracujemy z projektantami, geologami, kierownikami budów, kancelariami notarialnymi oraz prawnymi, firmami ubezpieczeniowymi, wykonawcami dróg i autostrad, a także z branżą energetyczną i rolniczą.

Stawiamy na profesjonalny sprzęt, który zapewni precyzyjny pomiar oszczędzając czas potrzebny na wykonanie zlecenia.

Szwedzka jakość odbiornika GPS firmy Satlab pozwala na pomiary w najtrudniejszych warunkach terenowych. Kartujemy w terenie, przekazując projektantom gotowy plik DXF z budowy.

Przemysłowy dron DJI Matrice 300 RTK wyposażony w pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 45 megapiksela DJI Zenmuse P1 – najbardziej wydajne rozwiązanie stworzone do wykonywania wszelakich opracowań fotogrametrycznych.

Wykonując inspekcje dronem używamy hybrydowej głowicy z 4 sensorami na 3-osiowym gimbalu, (12 MP szerokokątna kamera, 20MP kamera z 23 krotnym zoomem optycznym, kamera termowizyjna o rozdzielczości 640×512 px, dalmierz laserowy o zasięgu 1200m ). Zależnie od potrzeby oferujemy zdjęcia wysokiej rozdzielczości robione każdą kamerą jednocześnie. Nie umknie nam żaden detal.

Dbamy o Nasze i Twoje bezpieczeństwo, Posiadamy wymagane uprawnienia VLOS, BVLOS wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego oraz ubezpieczenia niezbędne do wykonywania lotów dronami do 25kg.

Każda misja planowana jest z należytą dokładnością, przy konsultacji ze zleceniodawcą wybieramy najlepszą formę nalotu. Uzyskujemy wymagane zgody i pozwolenia niezbędne do wykonywania lotów dronami.

Realizujemy zlecenia głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, jak również na terenie całego kraju.

Zapraszamy do współpracy.

Wszelkie prawa zastrzeżone © geodetadarlowo.pl

Wdrożone przez makaredo.pl